• Piątek: godz. 11:20- 13:00 Damian Kosztowniak tel. 536 873 359

Biuro AZS mieści się na hali sportowej w sali nr. 0,07.

SIATKARZE AZS KK KOŃCZĄ SEZON WYGRANĄ Z OLAVIĄ

Kliknij zdjęcie by otworzyc galerię.
Udanie zakończyli rywalizację w gronie drużyn walczących o miejsca VI – XI w IV lidze siatkarze AZS KK Jelenia Góra. Nasz zespół... w ostatniej kolejce rozgrywek pokonał u siebie Olavię Oława 3:1. Tym samym podopieczni trenera Wojciecha Lary okazali się zdecydowanie najlepszą ekipą zmagań w grupie B IV ligi odnosząc w drugiej fazie sezonu komplet dziesięciu wygranych, notując przy tym imponujący bilans setów 30:4.W kończącym sezon meczu z Olavią jeleniogórzanie zagrali nierówno w pierwszych trzech setach, seriami tracąc i zdobywając punkty. O ile w pierwszym i drugim secie nie przeszkodziło im to w wygranej 26:24 (w tej partii goście mieli nawet piłkę setową) i 25:19, to w trzecie partii musieli uznać wyższość swoich rywali ulegając drużynie z Oławy do 19. Przegrany set podziałał na naszą drużynę jak płachta na byka i w czwartej odsłonie pojedynku jeleniogórzanie wręcz zdeklasowali rywali pokonując ich aż 25:13. Kluczem do wygranej Akademików z drużyną Olavii była bardzo dobra gra w przyjęciu oraz niezła w ataku. Najskuteczniejszymi zawodnikami w naszym zespole byli Rafał Stasiak i Tomasz Romańczyk. W całym pojedynku jeleniogórzanie zaliczyli 28 błędów własnych (w tym 12 zepsutych zagrywek).

AZS KK Jelenia Góra – Olavia Oława 3:1 (26:24, 25:19, 19:25, 25:13)
AZS KK: Stasiak, Krężel, Tabaka, Dyl, Florkowski, Romańczyk, Mroczkowski, Lara, Nowotny.