• Piątek: godz. 11:20- 13:00 Damian Kosztowniak tel. 536 873 359

Biuro AZS mieści się na hali sportowej w sali nr. 0,07.

KU AZS KK IV liga pilki siatkowej

Kliknij zdjęcie by otworzyc galerię.
Tylko nieco ponad godzinę potrzebowali siatkarze AZS KK Jelenia Góra aby pokonać w swoim kolejnym meczu ligowym KUS KUS Kamienna GóraPodopieczni trenera Wojciecha Lary nie pozwolili ugrać swoim przeciwnikom nawet seta i pewnie wygrali w przedostatniej kolejce rywalizacji o miejsca VI – XI w IV lidze, na własnym parkiecie z ekipą z Kamiennej Góry 3:0. Nasz zespół w całym meczu dobrze prezentował się...

w przyjęciu i w ataku, popełnił też zdecydowanie mniej błędów własnych od ekipy z Kamiennej Góry. Najskuteczniejszymi graczami KK w tym pojedynku byli Jakub Nowotny oraz Rafał Stasiak.Przebieg pierwszego i trzeciego seta był bardzo jednostronny. Przewaga jeleniogórzan w obu tych partiach była bezdyskusyjna i gospodarze wygrali je wysoko do 19 i 15. Drugi set również dość długo układał się po myśli AZS KK i nasz zespól prowadził w nim już 19:12. W tym momencie jednak w grę gospodarzy wkradło się rozluźnienie i nonszalancja, które sprawiły iż goście serią zaczęli zdobywać punkty i doprowadzili do wyrównania po 20. Końcówka partii była dramatyczna i kamiennogórzanie przy stanie 23:24 mieli nawet piłkę setową. W tym momencie więcej zimnej krwi zachowali jednak nasi siatkarze i ostatecznie wygrali tego seta 27:25.

AZS KK Jelenia Góra – KUS KUS Kamienna Góra 3:0 (25:19, 27:25, 25:15)