• Środa: godz. 14:00- 15:20  Natalia Niedźwiedź tel. 531 422 066
  • Piątek: godz. 11:20- 13:00 Damian Kosztowniak tel. 536 873 359

Biuro AZS mieści się na hali sportowej w sali nr. 0,07.

Siatkarze AZS KK wygrywają za trzy punkty 28.11.2009 r

Zobacz zdjęcia www.jelonka.com Cenne zwycięstwo za trzy punkty osiągnęli siatkarze AZS KK Jelenia Góra. Nasz zespół w czwartej kolejce rozgrywek IV ligi pokonał u siebie Ogień Żmigród 3:1. Pierwszy set spotkania przebiegał przy zdecydowanej dominacji gospodarzy. Goście wyszli na parkiet zupełnie rozkojarzeni, popełniając seriami proste błędy. Jeleniogórzanie dominowali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i tą partię wygrali w niecodziennych rozmiarach 25:10. W drugim secie role na placu gry uległy diametralnej zmianie. W grę naszego zespołu wkradło się zbytnie rozluźnienie i gospodarze zanim się obejrzeli przegrywali już 0:5 a chwile potem 5:13. W końcówce seta gra AZS wyglądała już nieco lepiej lecz strat z początku partii nie udało im się już odrobić i tą część spotkania przegrali 19:25.Trzeci i czwarty set były dość wyrównane. W trzeciej partii wynik dość długo oscylował wokół remisu, z czasem jednak gospodarze po serii udanych zagrań w ataku odskoczyli na dystans pięciu punktów 19:14 i końcówce nie dali sobie już wydrzeć wygranej triumfując do 21. W czwartej partii nasi siatkarze grali zrywami na przemian zyskując kilku punktową przewagę i za moment ją tracąc. W końcówce jeleniogórzanie prowadzili już 24:21 i nie wykorzystali całej serii szans na szybkie zakończenie pojedynku. Goście nie tylko odrobili starty ale mieli nawet przy stanie 24:25 setbola. W tym momencie jednak więcej zimnej krwi zachowali Akademicy i ostatecznie zwyciężyli do 25 i w całym meczu triumfowali 3:1.

AZS KK Jelenia Góra – Ogień Żmigród 3:1 (25:10, 19:25, 25:21, 27:25)
AZS KK: Nowotny, Krężel, Stasiak, Florkowski, Zaremba, Cisek, Piasecki, Dyl, Tabaka, Lara.